O NAS

S4 Lights

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie całej Europy.

Zajmujemy się sprzedażą MULTIMEDIALNYCH CHOINEK, które są jedynym tak zaawansowanych technologicznie produktem na Świecie. S4 Lights projektuje, opracowuje i produkuje systemy oświetleniowe i produkty, które zapewniają doskonałą wydajność świetlną.

NASZA MISJA

S4 Lights prowadzi ciągłe badania nad nowymi technologiami, angażując się głęboko w rozwój technologii świetlnej. Tworzymy przełomowe systemy oświetlenia np. Versaline, jak również indywidualne, w pełni oryginalne systemy na zamówienie.

Obecnie naszą dumą są MULTIMEDIALNE CHOINKI. S4 Light jest dostawcą najbardziej zaawansowanego technologicznie oświetlenia LED na rynku.

DOŚWIADCZENIE

S4 Lights ma ponad 12-letnie doświadczenie w branży, jest wiodącym dostawcą oświetlenia w USA do parków rozrywki, ogrodów botanicznych, centrów handlowych, ogrodów zoologicznych, eventów itp.

MULTIMEDIALNY SHOW

Absolutna nowość technologiczna, Twoja CHOINKA MULTIMEDIALNA będzie wydarzeniem na skalę europejską. Moc wrażeń, klimatyczne dźwięki i zjawiskowe obrazy – każdy będzie chciał zobaczyć to świąteczne widowisko.

TECHNOLOGIA S4i Design

Innowacja napędza wszystko, co robimy. Jako liderzy technologii stawiamy poprzeczkę wysoko, wykorzystując tylko najlepsze technologie i materiały w naszych produktach LED, aby uzyskać najwyższą wydajność i jakość.

JAKOŚĆ

S4 Lights gwarantuje najwyższy poziom jakości, dzięki pełnej kontroli procesu produkcyjnego. Dzięki współpracy z najnowocześniejszym producentami diod LED, jak również długoterminowym relacjom z fabrykami, jesteśmy pewni swojego produktu.